Sıkça Sorulan Sorular

Evet, Kapıda Ödeme Seçeneği ile aracınıza uyumlu ürünleri güvenle alarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Siparişlerinizi tüm Türkiye'ye Yurtiçi Kargo ile Kapıda Ödeme Seçeneği ile gönderiyoruz. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti gönderilerinizde Kapıda Ödeme Seçeneği için yine bizlerle irtibata geçebilirsiniz.
Tüm siparişleriniz Yurtiçi Kargo ile ÜCRETSİZ olarak tarafınıza ücretsiz ulaştırılmaktadır. Sizlerin özel kargo taleplerine de duyarsız kalmayıp, bizlere ulaştırdığınız talepleri mümkün olduğunca gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti gönderilerinizi karşı ödemeli olarak MNG Kargo veyahut PTT Kargo üzerinden gerçekleştiriyoruz.
Tüm siparişleriniz satın almış olduğunuz ürün açıklamalarında yer alan Marka Orjinal'leri olarak tarafınıza gönderilmektedir. Marka Orjinal'inin temin edilememesi durumunda mutlak surette tarafınıza bilgilendirmesi yapılarak, diğer Marka Orjinal'leri öneri olarak sunulacaktır. Ürünün hiçbir surette temin edilememesi durumunda tarafınızdan sipariş iptali talep edilecektir.
Tüm siparişleriniz araç Orjinal Şase programları ile kontrol edilerek tarafınıza aracınız ile tam uyumlu ürünler gönderilmektedir. İncelemiş olduğunuz ürünleri Whatsapp ile Bilgi Al bölümünden hızlıca doğrulayabilirsiniz. Yine siparişinizi tamamlarken Sipariş Notu bölümünden araç Şase No bilgilerinizi bizimle paylaşarak, sipariş sürecinizi hızlandırabilirsiniz.
Yükleniyor...